מצילים את אמ"א, שמצילה עוד אמא​

איך אפשר לתאר בכלל מה זה 'להיות אמא'? אי אפשר, אי אפשר לתאר במילים את הדבר הכביר הזה ששמו 'להיות אמא'. אבל גם אי אפשר בכלל לתאר במילים מה קורה כשאשה נדרשת להחליט האם היא רוצה להיות אמא, או שחלילה לא. וזה קורה הרבה, ממש מול עינינו בלי שנשים לב.

זה כבר עניין של חיים, ממש חיים.

כמה לבטים, כמה יסורי נפש וגוף עוברים על אשה שנמצאת בדילמה האם להמשיך את ההריון ולהביא חיים חדשים לעולם, או לוותר על החלום בגלל קשיים כלכליים, נפשיים או בריאותיים. המציאות הבלתי נתפסת הזאת הביאה את הפעילות המסורות של הידברות להבין שצריך לקום ולעשות מעשה.

תמיכה מקיר לקיר​

פעילות 'הידברות' מעניקות אוזן שומעת וכתף לבכות עליה, ודואגות לכך שמאות תינוקות כבר נולדו לאמהות רגועות ומאושרות שהמתינו רק להם עם המון המון אהבה, אהבה של אמא. מאות ואלפי חיים חדשים שהיו נתונים בסכנה הגיעו לעולם בכל זאת בזכות אמא. בזכות האמא הביולוגית ובזכות פרויקט 'אמא' שע"י הידברות.

תמיכה מקיר לקיר​

פרויקט אמא הוא פרויקט של חיים, וזה לא משחק מילים. קיומו של הפרויקט הוא קיומם של חיים חדשים. הקלקה על תרומה לפרויקט היא הקלקה לחיים. ומי חלם שזה יהיה כל כך קל, להביא חיים חדשים לעולם בלחיצת כפתור? אז הנה זה כאן. מצילים את אמ"א, כדי להציל עוד אמא!

כתבות מאמרים וסיפורים

"העובר שלך יסבול מגמדות, תחשבי על הפסקת הריון" – למרות שהיא בשבוע 30!

דבר לא הכין את אורית כשהרופאים הסבירו לה כי היא עתידה ללדת תינוק שיסבול מגמדות. למרות השכנועים הרבים להפיל את העובר, אורית הייתה נחושה בדעתה להמשיך וילדה תינוק מתוק, נמוך קומה. כיום, 8 חודשים אחרי, היא משתפת בשמחה: "הילד שלי הוא הכי מושלם בעולם", ומסכמת "זהו תפקיד חיי"

קרא עוד »

עליך לעבור הפלה, טענו הרופאים

לפני כשנה וחצי התבשרה אורית על הריונה הרביעי, אך כבר בשבוע ה-14 נודע לה על בעיות בעובר, וכי לדעת הרופאים היא צריכה לעבור הפלה. זהו סיפורה המרגש של אורית אשרוב, שהחליטה שלא ליפול לזרועות הייאוש, ופנתה למחלקת אמ"א שבהידברות

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן