איך מגיעים לועדת הפלה?

ועדת הפלה היא ועדה בעלת זכות חוקית לאשר לך לבצע הפלה. לפני שאת פונה לועדה, אנו ממליצים לך ליצור עמנו קשר מחלקת אמ"א

מחלקת 'אמא' של ארגון 'הידברות' שמה לה למטרה ליידע כל הריונית על הקלות הבלתי נסבלת לפיה ממליצים רופאים לבצע הפלות, ועל אישורם של ועדות ההפלה לביצוע הליך פולשני זה.

לקחת חיים של ילד זה לא דבר של מה בכך, וחייו של עובר בכלל זה. בעודו ברחם העובר כבר מכיל את כל האיברים, לבו פועם והוא חי ומרגיש את אשר סביבו. אם את מעוניינת לסיים את חייו של ילדך עוד בטרם בא לאוויר העולם, פני אלינו קודם כל ונעניק לך את כל המידע הדרוש לך כדי שתוכלי לקבל החלטה נבונה ואחראית.

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

"הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה…" – האומנם?

"זה ההיריון שלך, החיים שלך, הגוף שלך, ההחלטה שלך". מסר כובש. "את צריכה להחליט מה טוב לך". ססמה שמתחברת היטב. "עמדי על שלך והילחמי בכל מי שיעז לנסות ולהגיד לך אחרת". ממש ויראלי. "כי זו לא את בלבד – זו כולנו, ואת חיילת במהפכה". מלחמה ושלום? ושורת המחץ היא: "הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה… " האומנם?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן