איך עושים הפלה בשבוע 6?

מעוניינת לדעת איך עושים הפלה בשבוע 6? יש לנו מה לומר לך בנושא מחלקת אמ"א

הי, קודם כל מזל טוב. אנחנו מבינים שאת בהריון, וברחמך מתפתחים ברגע זה חיים חדשים ואמיתיים לגמרי. יחד עם ההתרגשות לשמע הבשורה, ייתכן שיש לך גם חששות כלשהם. אולי את בתקופה קשה מבחינה כלכלית, משפחתית, נפשית או בריאותית. ייתכן שאת חשה שלא מתאים לך כרגע להיערך לפרויקט מקסים ומורכב כהריון ולידה. אנחנו כאן בשבילך.

העוברית שהצילה את חיי אמה. צפו

מחלקת 'אמא' של ארגון 'הידברות' תשמח לסייע לך בכל שתצטרכי. במחלקה עובדות פעילות מקסימות שתקבלנה את פנייתך, תשמחה לשוחח עמך עד שתגיעי להחלטה הנכונה ביותר עבור מכל הבחינות.

צרי עמנו קשר, ולא תתחרטי. בהצלחה באתגר המקסים המונח לפתחך, ובאהבה.

האולטרסאונד המפתיע: העובר מחא כפיים. צפו

שוקלת הפלה ? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפרטים ויצירת קשר, חינם ללא תשלום: לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]    

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

"הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה…" – האומנם?

"זה ההיריון שלך, החיים שלך, הגוף שלך, ההחלטה שלך". מסר כובש. "את צריכה להחליט מה טוב לך". ססמה שמתחברת היטב. "עמדי על שלך והילחמי בכל מי שיעז לנסות ולהגיד לך אחרת". ממש ויראלי. "כי זו לא את בלבד – זו כולנו, ואת חיילת במהפכה". מלחמה ושלום? ושורת המחץ היא: "הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה… " האומנם?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן