הפלה בחודש חמישי

הפלה בחודש החמישי להריון - האם מדובר בהליך פשוט?

חודש חמישי להריון. מזל טוב. מן הסתם תופתעי לדעת שבחודש זה אורכו של העובר נמדד ב-28 סנטימטרים, והוא שוקל כ-1 קילוגרם. במהלך החודש הקרוב יוסיף העובר למשקלו קרוב לקילוגרם נוסף ויהיה מוכן למפגש עם העולם בעוד תשעה שבועות בסך הכל.

תיעוד מדהים על ההריון והיווצרות העובר. צפו

הפלה בחודש חמישי, כאשר העובר כבר תינוק קטנטנן המקופל בתנוחה עוברית, אינה הליך פשוט לא לאם ולא לעובר. מבחינה רפואית, ככל שההריון מתקדם יותר, הסיכונים הבריאותיים גדלים יותר. גם מבחינה רגשית, הבטן הגדולה והעובר הבועט אינם ניתנים למחיקה בן רגע כאילו לא היו.

אם את מתעניינת אודות הפלה, כנראה שאת זקוקה לסיוע. פני אלינו, למחלקת 'אמא' של ארגון 'הידברות' ונשמח לסייע לך בתמיכה כלכלית, רפואית ונפשית לאורך כל הדרך.

הרב זמיר כהן – כל מה שרציתם לשאול על הריון והפלות. צפו

מתלבטים? רוצים להתייעץ? מחלקת אמ"א תשמח לשמוע מכם. בשמחות תמיד. לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]  

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

"הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה…" – האומנם?

"זה ההיריון שלך, החיים שלך, הגוף שלך, ההחלטה שלך". מסר כובש. "את צריכה להחליט מה טוב לך". ססמה שמתחברת היטב. "עמדי על שלך והילחמי בכל מי שיעז לנסות ולהגיד לך אחרת". ממש ויראלי. "כי זו לא את בלבד – זו כולנו, ואת חיילת במהפכה". מלחמה ושלום? ושורת המחץ היא: "הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה… " האומנם?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן