הפלה ביהדות: המקום שיתן לך את כל התשובות

הפלה ביהדות – האם מותר, מתי אפשר, ומה לעשות כאשר אני רוצה להפסיק את ההריון? כל התשובות

היהדות, בשונה מהנצרות, למשל, אינה שוללת הפלה באופן מוחלט. בכל מקרה יש לשבת ולשקלל את הנתונים המדויקים והספציפיים על מנת להגיע להחלטה הנכונה.

אם נקלעת להריון לא רצוי, ואת מתלבטת מה לעשות, אל תהססי. פני אלינו, למחלקת 'אמא' של ארגון 'הידברות'. המחלקה פועלת בהכוונתו של הרב זמיר כהן, יו"ר ארגון 'הידברות'. פעילות המחלקה תשבנה איתך, ישמעו את רגשותייך ויפנו יחד איתך לרב מוסמך ומבין שיענה לך על הגדולה שבשאלות – האם ללדת את הילד שנמצא כעת ברחמך, או לסיים את חייו בטרם נולד.

אם את מסתפקת, פני אלינו. מחלקת 'אמא' מסייעת לקבלת את ההחלטה הטובה, הנכונה והמדויקת עבורך, בשלב זה של חייך. נשמח לסייע, פני אלינו בכל שעה.

שוקלת הפלה ? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפרטים ויצירת קשר, חינם ללא תשלום: לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]  

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

"הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה…" – האומנם?

"זה ההיריון שלך, החיים שלך, הגוף שלך, ההחלטה שלך". מסר כובש. "את צריכה להחליט מה טוב לך". ססמה שמתחברת היטב. "עמדי על שלך והילחמי בכל מי שיעז לנסות ולהגיד לך אחרת". ממש ויראלי. "כי זו לא את בלבד – זו כולנו, ואת חיילת במהפכה". מלחמה ושלום? ושורת המחץ היא: "הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה… " האומנם?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן