הפלה בשאיבה – האם זה כואב?

כל המידע על הפלה בשאיבה, האם מומלץ לבצע הפלה? כל מה שרצית לדעת

הפלה בשאיבה היא לא התענוג הכי גדול שאדם מאחל לעצמו לעבור. מדובר בהליך כירורגי פולשני ולא נעים, ובעל סיכונים שונים. התהליך כולל החדרת צינורית פלסטיק חלולה ודקה,המחוברת למשאבת ואקום, לתוך חלל הרחם. הרופא מפעיל את המשאבה ששואבת את התינוק החוצה. לפעמים נאלץ הרופא להרחיב את צוואר הרחם, על מנת שחלקי התינוק יוכלו לצאת בשלמותם. לאחר ההפלה, מוודא הרופא באמצעות כפית גרידה כי לא נשאר אף חלק ברחם.

לא נשמע טוב? את צודקת. פעמים רבות נשים השומעות על ההליך הפולשני נרתעות, ומעדיפות לשמור על ההריון. אנו מציעים לך לפנות אלינו, למחלקת 'אמא' של ארגון 'הידברות'. נשמח להעניק לך את כל המידע שאת מחפשת.

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

"הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה…" – האומנם?

"זה ההיריון שלך, החיים שלך, הגוף שלך, ההחלטה שלך". מסר כובש. "את צריכה להחליט מה טוב לך". ססמה שמתחברת היטב. "עמדי על שלך והילחמי בכל מי שיעז לנסות ולהגיד לך אחרת". ממש ויראלי. "כי זו לא את בלבד – זו כולנו, ואת חיילת במהפכה". מלחמה ושלום? ושורת המחץ היא: "הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה… " האומנם?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן