ח"כ מלכיאלי: "הקלות הבלתי נתפסת בנושא ההפלות – רצח"

חה"כ מיכאל מלכיאלי, בתגובה חריפה בעקבות התחקיר ששודרה אמש בערוץ 14: אותם אשר מצפצפים על החוק חייבים לעמוד לדין! הפלה = רצח, פשוטו כמשמעו"

לפני כחצי שנה שודר בערוץ 14 תחקיר ובו חשיפה מזעזעת, בה נראה כי וועדות ההפלות עוברות על החוק, ומאשרות הפלות כאשר ידוע להן שהנשים לא עומדות בקריטריונים. בתחקיר שודרו תיעודים דרמטיים מתוך חדרי הוועדות במכונים הרפואיים בישראל.

יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, חה"כ מיכאל מלכיאלי בתגובה על התחקיר: "הזדעזעתי לראות את התחקיר ששודר בערוץ 'עכשיו 14' בנושא הקלות הבלתי נתפסת בתחום ההפלות בישראל, קלות שהיא רצח!

"ערך החיים בעם ישראל תמיד היה ערך עליון ועל כך גאוותנו!

"אני קורא להנהלת הערוץ ולחברי בכנסת ישראל לא להרפות מנושא זה עליו אבותינו מסרו את הנפש אלפי שנים, לצערי, אותם אשר מצפצפים על החוק חייבים לעמוד לדין! הפלה = רצח! פשוטו כמשמעו".

כאמור, תחקיר מיוחד חשף אמש מה עומד מאחורי שינוי המדיניות הממשלתית לאישורי הפלות בישראל וכיצד פועלת בישראל שיטה המנסה להפוך את הריגת העובר לחוקית כמעט בכל שלב. מאות נשים נאלצות לקבל החלטה שתחרוץ את גורל עוברן החי בעידוד הרופאים רק עבור בצע כסף.

תיעודים מזעזעים, אשר נאספו במשך למעלה משנה במצלמות נסתרות במצלמות נסתרות, מתוך המתרחש בחדרי הוועדות במכונים הרפואיים בישראל, המאשרים ביצוע הפלות לנשים שמבקשות להפסיק הריון, נחשפו כאמור אתמול בתחקיר בערוץ 14.

למרות החוק, למכוני ההפלה בישראל יש מדיניות עצמאית, בה הם יצרו דרך לעקיפת החוק, ובכך גורמים לאלפי מקרי הפלה מיותרים.

המצלמות הנסתרות שתיעדו את המתרחש מתוך חדרי הוועדות הרפואיות, חושפות כיצד הרופאים נוקטים פעולות אקטיביות ומפעילים מניפולציות רגשיות על האישה, כדי לקדם הפסקת היריון והפלה, גם בחודשים מתקדמים, בהם לפי כל השיטות הרפואיות העובר הינו יצור חי ונושם באופן עצמאי.

לדברי אחד מעורכי הדין המתראיינים בתחקיר, הרופאים בישראל הפכו את ההפלות לחוקיות, אף על פי שלאחר תחילת ההיריון העובר נחשב יצור חי לגמרי, והריגתו נחשבת לעבירה לכל דבר לפי חוק העונשין.

בניגוד למתרחש ברוב מדינות העולם, נחשף הערב כי מכוני הבריאות לאישור הפלה בישראל מנסים להפוך את ההפלות בישראל לתעשייה שבה אין רלוונטיות לחוק. התחקיר המיוחד ששודר אמש וחשף בפני אזרחי ישראל את הקלות בה מכוני הרפואה מורים על הפלות באופן שוטף, מטלטל את המערכת הפוליטית והציבורית בישראל.

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

"הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה…" – האומנם?

"זה ההיריון שלך, החיים שלך, הגוף שלך, ההחלטה שלך". מסר כובש. "את צריכה להחליט מה טוב לך". ססמה שמתחברת היטב. "עמדי על שלך והילחמי בכל מי שיעז לנסות ולהגיד לך אחרת". ממש ויראלי. "כי זו לא את בלבד – זו כולנו, ואת חיילת במהפכה". מלחמה ושלום? ושורת המחץ היא: "הריון? רק בעיה שיש לפתור ולעבור הלאה… " האומנם?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן