רוצה לגרום לגוף להגיע להפלה טבעית? יש לנו דרך לסייע לך

מוצאת את עצמך בהריון לא רצוי, ורוצה לגרום להפלה טבעית? אנחנו רוצים לעזור לך

מזל טוב, יקירה, חיים חדשים מפכים בגופך ברגעים אלה ממש, ויצור קטן ומושלם מתפתח וגדל בתוך בטנך ממש. מתנה עצומה. ללא ספק.

מתנה עצומה זו מגיעה לעיתים בזמנים לא כל כך רצויים. לעיתים נראה שהיא מיותרת, לא נכונה, ובכלל לא מתאימה. לפני שאת מחפשת לבצע הפלה טבעית או דרכים שיגרמו לגופך לשחרר את היצור המדהים שגדל בתוכו, אנו רוצים להביא לידיעתך את השלכותיה הקשות של גרימת הפלה יזומה.

לעיתים ההפלה המלאכותית כואבת מאוד לאם, לעיתים היא גורמת לקשיים משמעותיים להיכנס שוב להריון, ולסיבוכים בריאותיים שונים. לפני שאת מנסה לגרום לגופך להפיל את תינוקך – נשמח לסייע לך בכל דרך אפשרית.

אנחנו, במחלקת 'אמא' של ארגון 'הידברות', נסייע לך, פני אלינו ונעזור ככל יכולתנו, והעיקר – שיהיה במזל.

שוקלת הפלה ? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפרטים ויצירת קשר, חינם ללא תשלום: לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]    

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי תאהבי גם את זה

ועדה להפסקת הריון? לא רציתי להאמין שהעובר שלי מת

שני הרופאים קבעו שלעובר אין דופק. אחרי המון בכי וחוסר שינה, אמרתי לעצמי שככה ה' רוצה, הכל לטובה. הקב"ה זיכה אותי להיות שליחה נאמנה לצדיק שכנראה היה צריך לעבור את הגלגול שלו דווקא בתוכי, וכך גם לסיים את התיקון שלו בעולם הזה עוד לפני שיצא. הרגשתי שאני חייבת לשאול רב וכתבתי לרב קנייבסקי. הרב קנייבסקי שלח תשובה: "לחכות, ברכה והצלחה"
מחלקת אמ"א

קרא עוד »

שוקלת הפסקת הריון? כל מה שמסתירים ממך על הפלות

גילית שאת בהריון. מדובר בהריון בלתי מתוכנן ובלתי רצוי. ברירת המחדל היא הפלה. עצרי לרגע. מה את באמת יודעת על הפלות? על מה לא ידברו איתך באף אחד מכל אותם המרכזים והפורומים הציבוריים והפרטיים שלכאורה אכפת להם ממך, מגופך ומחייך? איזה מידע הם לא מעוניינים שתדעי?

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן