וידוי: לצערי, עשיתי הפלה יזומה

לפני כמה שנים עשיתי הפלה יזומה כשהייתי בת 16. סיפור כאוב ומרגש

אני כותבת לכן על… לפני כמה שנים עשיתי הפלה יזומה כשהייתי בת 16.

כשהגעתי לגיל 20 רציתי להביא ילד לעולם אך לא הצליח! אז הלכתי לרופאים מומחים ואמרו לי שיש שחלות פולציסטיות וחצוצרות סתומות.

שלחו אותי לצילום אין ואז הרפואה קבעה שאינני יכולה להביא ילדים לעולם. אני לא האמנתי והמשכתי לנסות בגיל 24 אני מגלה שאני בהריון ולא מצליחה להאמין מרוב אושר.

ההריון היה תקין וכך עברו 24 שבועות ובוםם יש צירים רצה למיון המוניטור לא נראה ציר אחד קטן ואני מהכאבים כבר מטפסת על הקירות. קוראת לאחות, והיא אומרת לי שיש מקרים יותר דחופים, תמתיני! זה מה שעשיתי עד שהגיעה הרופא ושמעתי רק צעקות היא בלידה תעלו אותה דחוףףףף לחדר לידה ואז יוצא המלאך הקטן הילד שכל כך רציתי.

ולקחו אותו להחייאה אבל זה לא היה להרבה זמן זה היה רק ל-12 שעות והוא נפטר. מאז עברתי 6 הפלות בשבוע 8 ומעלה מתוכם תאומים שאחד היה ברחם והשני מחוץ. 4 שנים ולא מצליחה להביא ילד לעולם.

לא הרמתי ידיים המשכתי לנסות ולבדוק מה הבעייה. ולבסוף גילו שיש לי קרישיות יתר אני חייבת כל הריון קלקסן אספרין ופרוגסטרון.

היום יש לי שתי נסיכות שרה בת שנתיים ואדל בת שנה ואני בחודש שביעי. בנות יקרות אל תתייאשו תמשיכו לנסות ותקשיבו ללב.

זה הסיפור שלי בקצרה.

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר

אולי תאהבי גם את זה

ההריון הציל אותה מהתאונה

ביילי רוג'רס סיכנה את חייה כדי להציל את שני ילדיה, ואת הילד השלישי שבדרך. באורח פלא, גם האומץ שלה וגם ההריון שלה, הצילו בסופו של דבר את כל ארבעת החיים.

קרא עוד »

אנחנו כאן לעזור לך!.

בצורה הכי נעימה

דילוג לתוכן